Blacky (kamienczanka) wrote in ua_travels,
Blacky
kamienczanka
ua_travels

Фестиваль "Стародавній Меджибіж"Три дні в крихітному Меджибожі столпотворіння. Третій день селище гуде п'ятим, сіречь майже ювілейним фестивалем середньовічної культури "Стародавній Меджибіж" - і на його фоні навіть хасидські паломники на могилі Баал-шем Това виглядають зовсім не екзотично, а цілком собі по-домашньому. Свої люди, коротше.Хасиди що, тихо приїхали, поспівали навколо могили, тихо поїхали. Тут вони як рідні.


А оті патлаті чорти, хто в рясі, хто в спідниці, але більшість в обвішаних залізяччям ватниках і дитячих чепчиках-калях - ходять і дзвенять, ходять і дзвенять - ті все-таки ще не такі часті гості, щоб звикнути до них повністю.


Бажання здати прибульців на пункт прийому металобрухту накатує хвилями: отак лежать вони на рісталіще після битви - як кинуті неохайними туристами консервні банки на галявині - гріх не підібрати.


Але якось піднімаються - хто сам, кого підіймають.


Ну але ж не лише билися на фесті: ще моду середньовічну дeмонстрували, включно з найдорожчим і найінтимнішим:


Виплясували під харківський Spiritual Seasons:


Змушена сказати правду: харків'яни - молодці, а Оркестр Янки Козир мав би виступати все-таки в одній з башт і туди треба б було як в камеру тортур продавати квитки.
Побігла на чергове святкування.
Справжній фотозвіт лежить тут. Там і про гобло-лицарів, і про відмінність подоляків від галичан, і про ведучих дійства
Tags: Меджибіж, Хмельницька область, замки, фестивалі
  • Post a new comment

    Error

    default userpic

    Your reply will be screened

    Your IP address will be recorded 

  • 16 comments