Артур (artur_makeev) wrote in ua_travels,
Артур
artur_makeev
ua_travels

Вінниця - Хмельницький - Підволочиськ - Тернопіль

Маленька подорож, яка охоплює візит до трьох обласних центрів, а також  невеличкий Підволочиськ.

Починаємо з ВінниціУ Вінниці я вже був взимку цього року. Відверто кажучи, тоді місто мене не вразило. Але з українською зимою, коли на вулиці холодно, але безсніжно - це цілком зрозуміло. Важко знайти місто, яке б виглядало привабливо в цей період часу. Тепер у мене з'явилась можливість побачити Вінницю влітку, якою я і намагався максимально скористатися.

У місто я прибув ввечері. На привокзальній площі випив лимонаду за 50 коп. Але потім одразу пошкодував, оскільки побачив, що автомат має велику популярність у бомжів. Тому якщо і користуватись ним, то краще мати свій стаканчик.У Вінниці дуже крутий громадський транспорт. За дві гривні можна проїхатись на комфортному швейцарському трамваї майже в будь-яку точку міста. Так я дістався до готелю "Південний Буг". Я вже був тут взимку. Тоді у мене ще була можливість зняти більш-менш пристойний номер. Але зараз ситуація склалась так, що прийшлось користуватись економ-варіантом. Тим не менш, я не сказав би що ціна виправдовує якість. За такий 2-місний номер треба віддати 160 грн.

Якщо хочете дізнатись більше про "Південний Буг" - гугліть "Ревізора", він там є.Вінниця - сучасне місто, дуже охайне і стильне.

Ввечері всі туристи у Вінниці збігаються біля фонтану. Він справді крутий.Я не планував далі подорожувати, але в останні дні у Вінниці у мене несподівано з'явилась компанія. Було вирішено трохи продовжити у часі своє повернення додому. Так ми приїхали у Хмельницький.

Місто викликало доволі суперечливі почуття. З одного боку, В Хмельницькому є насправді круті оригінальні пам'ятники, місцями трапляється не менш крута архітектура, широка ріка з набережною, затишні парки. Але мені не вистачило якоїсь деталі, особливості, яка б відрізняла це місто від інших. Але, заради справедливості, варто сказати що і часу на пошук цієї особливості у нас було не так багато.З Хмельницького електричкою ми дістались Підволочиська.Проїжджаючи мимо станції, з вікна поїзду можна побачити майже всі пам'ятки міста.Прогулянка Підволочиськом зайняла у нас близько години.На ніч залишались в готелі "Княжий град". Одна доба - 100 грн за номер.
У нас на поверсі окрім нашого було ще три номери.
Головний мінус такого варіанту - спільний туалет і душ.
Це - загальна кімната.А це наш номер. Весь ніяк не хотів влізати в кадр. Диван, телевізор, шафа, пара столів.
Ще одна особливість - близькість до залізничного вокзалу. Коли поїзд їде повз станції, стіни в кімнаті починають вібрувати. Я кілька разів вночі прокидався через це. Думав, що я знову на Донбасі, а за вікном - гаряче літо 2014-го.Вранці прибули у Тернопіль.Коли б я сюди не приїжджав - постійно йде дощ. Цікаво, в Тернополі взагалі буває сонячна погода?Але місто файне і під час дощу.За житло в Тернополі варто домовлятися заздалегідь. Найдешевший варіант який ми знайшли - це ночівля у кімнатах відпочинку на вокзалі за 240 грн за номер.
Tags: Вінниця, Галичина, Поділля, Тернопілля, Тернопіль, Хмельницький
Subscribe

Recent Posts from This Community

 • Зимние сказки Карпат

  Зимой моя душа отчаянно желает хлеба и зрелищ снега и волшебства, короче, зимней сказки – ничего не могу с собой поделать. А…

 • Фотопрогулка. Под ватным, грязным одеялом

  Лето...Море....После обеда... Налетел ветер..Прошел небольшой дождь... И ушел в море... Рисуя невероятную картину на небе.. Дождя уже нет...и…

 • Фотопрогулка. Здравствуй осень часть 2

  Ну что продолжим нашу прогулку по осени Отдохнув над обрывом, насмотревшись и надышавшись я решаю спускаться к карьеру. По самой его кромке…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments