Артур (artur_makeev) wrote in ua_travels,
Артур
artur_makeev
ua_travels

Північна Львівщина: Сокаль - Червоноград

На день завітали до північної частини Львівської області. Подивились рештки нещасного монастиря бернардинців, оглянули руїни не менш нещасної синагоги і безуспішно шукали щось цікаве у місті шахтарів.В Сокаль прибули з Володимир-Волинського на електричці.
Залізничний вокзал:Відносно недалеко знаходиться головна пам'ятка міста - колишній монастир бернардинців. Зараз - виправна колонія №47. Три роки тому тут сталася пожежа, яка майже знищила пам'ятку.

Переходимо через річку на інший берег. Знаходимо в траві козу.Шкода будівлю. Так органічно в краєвид вливалася.А річка, до речі, виявилась не такою глибокою, як здалось спочатку.Трохи відпочивши на березі після дороги, пішли в центр міста.
Міська ратушаЦентрКолишня синагога в міському парку. Зараз - безкоштовний туалет.Сфоткався всередині.Взагалі Сокаль трохи розчарував. І через монастир, який вже краще знести, ніж так знущатись. І синагога-туалет. І недобудований сірий костел в центрі міста. Все це не додає місту симпатії.

О четвертій ми мали їхати до Червонограда. Електричка затрималась на 20 хвилин. Але все ж таки довезла нас до шахтарського міста.Подорожувати зараз в електричці - доволі сумнівне задоволення. Особливо якщо на вашому маршруті є який-небудь базар. В Червонограді є.Залізничний вокзал і трохи міста.

Перше, на що звернув увагу - автобуси. Давно таких не бачив.Про Червоноград ми майже нічого не знали, тому спитали у місцевої жінки, як нам потрапити до центру. Вона не зрозуміла, який конкретно центр нас цікавить, тому просто порадила сходити в парк.Парк не вразив.

Трохи здивувало, що люди там спокійно п'ють на скамійках не тільки пиво, але і горілку.Ще знайшли кілька храмів.
Після чого повернулись на вокзал, стрибнули в електричку і залишили місто.

Tags: Львівщина, Сокаль, Червоноград
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments