iyacutaki (iyacutaki) wrote in ua_travels,
iyacutaki
iyacutaki
ua_travels

55. Дайджест новин 30 липня – 5 серпняЗнову п'ятниця і ми з новинами туризму. Тиждень був дуже насичений: новини з УЗ та іншої транспортної інфраструктури, археологічні знахідки та багато цікавого у спільноті, поїхали!

По-перше, під час літньої спеки пропонуємо прогулятися Дніпром навколо Хортиці на річному трамвайчику.
DSC_1719_1


По-друге, у нас вийшов новий авторський маршрут про екстремально віддалені (хоч і не недосяжні) пам'ятки, діставатися до яких краще за допомогою власної автівки, ровера чи ніг:)
экстрим2


По-третє, ну дуже важлива стаття про безпеку у подорожах, всім радимо до ознайомлення.

В-четверте, ми почали дуже активно вести наш твіттер. Тепер там оперативно публікуються новини українського туризму або української транспортної інфраструктури, цікаві статті про взаємодії у суспільстві, архітектуру, історію тощо. Ми намагаємось за допомогою цієї соціальної мережі створити оперативну дискусію навколо важливих питань у нашій сфері, тож долучайтеся, нудно не буде.

Окрім того, у спільноті ЖЖ хочеться відмітити пречудовий пост про Ольвію (яка знаходиться у набагато кращому стані, ніж дороги, які ведуть до неї, а тому й досі залишається не дуже розкрученою пам'яткою) від gatta_bianka та дуже гарна розповідь про Фанцузський бульвар у Одесі від andy_travelua

D96DrAlja5Y


Переходимо до новин:

1. Новина тижня, звісно, дорожня карта змін в УЗ від Войцеха Бальчуна. Ми дуже сподіваємося, що вдасться хоча б 10% від запланованого, якщо більше, то будемо думати, що Бальчун - то чаклун якийсь. Щиро бажаємо Войцеху успіхів!

2. Трохи менше інновацій, але більше зради викликала заява міністра інфраструктури Омеляна, що вартість квиткив стане більше, а купе будуть 6-місними. Насправді, ні, 6-місними будуть сидячі місця, кількість лежачих буде чотири. А ось вартість квитків дійсно зросте:(

3. Одразу дві неймовірні археологічні новини: на Полтавщині харківські археологи знайшли золоті прикраси скифської доби, а у Костянтинівці Донецької області знайшли бивень мамонта!

4. Визначили переможця конкурсу на найнеймовірніше село України, їм стало Клевань (та, де розташований найвідоміший тунель кохання)

5. Ура! Одеський порт теж перестав приймати перевантажені автівки! Раніше це зробив Херсонський порт.

6. Львівські студенти створили мобільний додаток, який дозволяє побачити фортецю у Тустані такою, яка вона була сотні років тому.

7. У Дніпрі наче знов почнуть будувати метро! Вітаємо жителів!

8. Мінінфраструктури обіцяє з наступного тижня почати урегульовувати автоперевезення
Tags: digest-uatravels
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments